Ділова візитка: якою вона має бути?

Складно уявити серйозного бізнесмена або будь-яку ділову людину без візитки. Вона є обов'язковим атрибутом у світі ділового спілкування. Саме від вашої візитки залежить перше враження, яке складеться про вас у можливого партнера по бізнесу або потенційного клієнта. Якою ж має бути ділова візитка? Які її обов'язкові складові і яких помилок варто уникати при її виготовленні? Про це ми і поговоримо.

Що обов'язково повинно бути на діловій візитці?

• прізвище, ім'я, по-батькові;
• назва фірми, посада, яку займає людина;
• поштова адреса;
• e-mail, номери телефонів.

Стандартна візитка має розмір 90 * 50 мм. Вона може бути горизонтальною або вертикальною, односторонньою або двосторонньою. Не варто перевантажувати візитку різними графічними елементами, узорами або рамками. Розміщуйте на ній все найважливіше, обходьтесь без хитромудрих шрифтів. Простота, лаконічність, строгість - ось головні критерії ділової візитки. Безумовно, це не стосується представників творчих професій, візитка художника може бути барвистою і оригінальною.

Логотип компанії повинен знаходиться в лівому верхньому кутку, що відповідає правилам візуального сприйняття інформації.

Якщо ви збираєтеся вручати візитки іноземним партнерам, потрудіться зробити англомовний варіант або ж можна зробити візитку двомовною. Такий варіант теж допустимий.

У наш час друкарні надають великий вибір щодо вибору матеріалу для візитки. Це може бути не тільки папір, але і пластмаса або ж шкіра. Вибираючи папір як матеріал для візитки, зверніть увагу на його щільність - не менше 300 г / м2. Глянцевий папір не дуже підходить для виготовлення ділової візитки, адже на ній буде дуже складно робити написи.

Де замовити візитку?

Кому ж довірити виготовлення візитки? Лише професіоналам! Адже мова йде про ваш імідж, який ні в якому разі не повинен бути зіпсований. Виготовлення візиток здійснюють фахівці видавництва «Миргород». Саме тут креативні дизайнери підберуть дизайн для вашої візитки. При цьому будуть враховані всі ваші побажання і ідеї. Друк візиток здійснюється на сучасному обладнанні із застосуванням якісних матеріалів.

Якщо вас цікавить виготовлення візиток терміново, то просто скажіть нам про це і роботи будуть виконані в найкоротші терміни. Ви обов'язково залишитеся задоволені сервісом обслуговування і доступною ціною.